• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3D Glasses - Red/Cyan - Каде да купам?

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Го симнав филмот Spy Kids 3D: Game Over. Го имав на кино гледано, па ми дадоја 3D Glasses - Red/Cyan за да го гледам. Арно ама, сега ги немам тие очила повеќе, па да не знае некој каде да купам или од кој да земам!?
Ве молам помогнете ми!
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Тие наочари се наменети само за проекција во кино со кино проектор. Неможеш да ги користиш за Д3 филмови доколку ги гледаш на монитор или каков било друг екран.
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Може може... Баш сега разгледував на интернет. Се користат за повеќе работи.
П.С. порано ја имав играно истоимената компјутерска игра со тие очила.
И ми требаат за во Битола или во близина.
 

facebuk

Intern
21 февруари 2010
33
0
Dark_angelMKD да ми ги даеше мене од охрид сум ене кај е струга на 15 км.
шо велиш?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,156
Мислења
879,150
Членови
30,784
Најнов член
edwardleo
На врв Дно