Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

384GB ram 12x 32gb DDR3 PC3-14900L ECC serverski HP HPE

Статус
Затворена за нови мислења.

Ocr

Intern
16 ноември 2021
0
4
Ocr додаде нов оглас:

384GB ram 12x 32gb DDR3 PC3-14900L ECC serverski HP HPE - Проценка

Се продава 384гб серверски рам 12 идентични парчиња х32гб

Оригинал HP Micron PC3-14900L 1866Mhz 4Rx4

Детали на фотографиите.

Минимум 4 парчиња 2.400мкд по парче

Сите топтан 27.000мкд

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.300
Мислења
978.070
Членови
35.585
Најнов член
Megi
На врв Дно