1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Менувам 3570k + доплата за 3770k

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од xhktw, 31 Март 2020.

 1. xhktw

  xhktw
  Practice makes perfect

  1,227
  1,282
  2 Август 2009
  Понуди во пп.
   
 2. xhktw

  xhktw
  Practice makes perfect

  1,227
  1,282
  2 Август 2009
  Mozhe i samo procesor.
   
 3. xhktw

  xhktw
  Practice makes perfect

  1,227
  1,282
  2 Август 2009
  Горе другови
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,281
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  3579к го шиткаш?
   
 5. xhktw

  xhktw
  Practice makes perfect

  1,227
  1,282
  2 Август 2009
  Ako najdam 3770k, da.

  Edit: Povlechi nekoi vrski @gOJDO najdi mi, znam deka imash negde sigurno :D
   
  Последна промена: 3 Април 2020
 6. xhktw

  xhktw
  Practice makes perfect

  1,227
  1,282
  2 Август 2009
 7. xhktw

  xhktw
  Practice makes perfect

  1,227
  1,282
  2 Август 2009
  Ushte trae potragata po 3770k.
   

Сподели

Вчитување...