• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

32 biten procesor

  • Ја почнал/а темата
  • #1

FBI

Intern
3 септември 2008
12
0
moze li nekoj da mi dade nekoj link za da naucam poveke za 32 biten mikroprocesor
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,661
Мислења
830,031
Членови
28,667
Најнов член
Привет
На врв Дно