• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

3070 Asus TUF

Zeddomazed

Intern
21 ноември 2016
2
8
Zeddomazed додаде нов оглас:

3070 Asus TUF - 23.500 ден.

Се продава графичка Asus 3070 TUF. Картицата е земена од Пане, без гаранција, ја продавам за да се подновам :).
Underclocked, ја немам видено да оди над 58-60 степени на RDR2.

Цена: 23.500 денари

Sneak pic:

Погледнете го атачментот 119663

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.261
Мислења
920.010
Членови
32.918
Огласи
1.067
Најнов член
darkokocev
На врв Дно