Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

3070 Asus TUF

Статус
Затворена за нови мислења.

Zeddomazed

Intern
21 ноември 2016
2
8
Zeddomazed додаде нов оглас:

3070 Asus TUF - 23.500 ден.

Се продава графичка Asus 3070 TUF. Картицата е земена од Пане, без гаранција, ја продавам за да се подновам :).
Underclocked, ја немам видено да оди над 58-60 степени на RDR2.

Цена: 23.500 денари

Sneak pic:

Погледнете го атачментот 119663

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.972
Мислења
972.531
Членови
35.319
Огласи
2.919
Најнов член
kamper
На врв Дно