1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

2x8GB DDR4 RAM

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Gucci, 9 Мај 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  688
  5 Јули 2011
  Понуди во пп.
   
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  972
 2. incontempt
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  599
 3. tupacan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  216
 4. Gucci
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  309
 5. Вајкинг
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  407
Вчитување...

Сподели

Вчитување...