1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

2x4GB HyperX Fury 1866MHz

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StalkeR, 16 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,118
  3,784
  5 Декември 2009
  Машко
  Две плочки по 4ГБ комплетно исправни.

  [​IMG][​IMG]

  Цена :1,500 денари.

  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
   
  На Colopix и Grimriper им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,118
  3,784
  5 Декември 2009
  Машко
  Резервација до Петок.
   
  На bugarce му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,118
  3,784
  5 Декември 2009
  Машко
  Продадени! Клуч.

  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  792
 2. gremlin
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,158
 3. alekso666
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,232
 4. MasteR_#0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  764
 5. MasteR_#0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  244
Вчитување...

Сподели

Вчитување...