• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено 2TB WD Екстерен диск usb 3.0

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

dipetar

Gaining Experience
1 мај 2019
249
86
Се продава целосно паковање.

Скоро да не е користен, види слика.
Гаранцијата од Анхоч истече пред една недела.

Цена 3700 денари.

Петар

Screenshot 2021-01-27 214600.jpg 20210127_215624_copy_567x567.jpg 20210127_215601_copy_567x566.jpg
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,081
Мислења
838,011
Членови
28,994
Најнов член
backA
На врв Дно