• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено 2700x

Статус
Затворена за нови мислења.

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
стигна надградбата, иде на продажба!!!
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Спремен за испорака...
A Дали кажав дека е 8/16 cores?
30ff544bb395e5ad46147208854996da.jpg


Sent from my Mi06 using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
@Mario.Bog за преговарање и договарање мислам дека е ОК и фер (како за мене така и за други) во ПП
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.224
Мислења
919.132
Членови
32.885
Огласи
1.037
Најнов член
link4aa
На врв Дно