• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено 24" XL2411P BenQ Zowie LED Gaming 1ms Wide FullHD,144Hz

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

eX3v1l

On your way to fame
2 мај 2011
1,140
754
eX3v1l's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 5 2600X
Motherboard
ASRock Fatal1ty X470 Gaming K4
Storage
Samsung 960 EVO 250GB + Kingston HyperX Fury 120GB + Samsung SSD 860 EVO 250GB + WD Green WD10EZRX 1TB
PSU
Cooler Master GX 550w
RAM
16GB 3200MHz G.Skill Sniper X
Video card
RTX 2070 SUPER™ WINDFORCE OC 8G
Case
Cooler Master K380
Mouse
Razer Naga 2012
Keyboard
RIPJAWS KM570 MX-Brown
Monitor
BenQ GW2265
OS
Windows 10
Земав нов монитор и овој иде на продажба. Користен година ипол со преостаната гаранција од Анхоч година ипол.

 

toshex

Unbeatable
18 септември 2013
4,831
5,219
Мелмак
Бараш проценка?

Околу 9-10К валјда.

Едит: како да се види дали има ознака за проценка од мобилен тапа апликацијава?

Едит 2: најдов. Во отворена тема нема изглеа ама ако се вратиш на листата со теми има мала ознака.

Испратено од s8+ преку IT.mk форум апликација
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

eX3v1l

On your way to fame
2 мај 2011
1,140
754
eX3v1l's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 5 2600X
Motherboard
ASRock Fatal1ty X470 Gaming K4
Storage
Samsung 960 EVO 250GB + Kingston HyperX Fury 120GB + Samsung SSD 860 EVO 250GB + WD Green WD10EZRX 1TB
PSU
Cooler Master GX 550w
RAM
16GB 3200MHz G.Skill Sniper X
Video card
RTX 2070 SUPER™ WINDFORCE OC 8G
Case
Cooler Master K380
Mouse
Razer Naga 2012
Keyboard
RIPJAWS KM570 MX-Brown
Monitor
BenQ GW2265
OS
Windows 10
Нека иде на продажба 8500ден. По карго неможам да праќам, подигнување Скопје / Куманово.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

eX3v1l

On your way to fame
2 мај 2011
1,140
754
eX3v1l's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 5 2600X
Motherboard
ASRock Fatal1ty X470 Gaming K4
Storage
Samsung 960 EVO 250GB + Kingston HyperX Fury 120GB + Samsung SSD 860 EVO 250GB + WD Green WD10EZRX 1TB
PSU
Cooler Master GX 550w
RAM
16GB 3200MHz G.Skill Sniper X
Video card
RTX 2070 SUPER™ WINDFORCE OC 8G
Case
Cooler Master K380
Mouse
Razer Naga 2012
Keyboard
RIPJAWS KM570 MX-Brown
Monitor
BenQ GW2265
OS
Windows 10
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,651
Мислења
822,442
Членови
28,287
Најнов член
Eftim555
На врв Дно