• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

20 неверојатни HDR фотки

  • Ја почнал/а темата D
  • Време на почнување

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Е ова е слика. Не оние од нашите апарати, да треба да жмуриш за да гледаш. Иначе најмногу и се свиѓа втората. :)
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
wow, neverojatno, najmnogu mi se dopagjaat tie so priroda... osobeno desetata.
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
најдобри необработени слики што сум видел досега .... оваа со колата највеке ми се допадна
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,019
Мислења
854,681
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно