1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

2 x Xiaomi redmi 5a

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dule_, 16 Февруари 2020.

 1. dule_

  dule_
  Gaining Experience

  196
  104
  7 Март 2015
  Се продаваат два телефони Xiaomi redmi 5a, купени од Телеком доаѓаат со кутија и со гаранција до јуни 2020.

  Спецификации: Xiaomi Redmi 5A - Full phone specifications

  Цена за првиот 2500 ден, за вториот 3000 ден.

  Слики од првиот телефон:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  Слики од вториот телефон:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. dule_

  dule_
  Gaining Experience

  196
  104
  7 Март 2015
  1500 ден првиот, 2000 ден вториот телефон.

  Sent from my MI 6 using Tapatalk
   
 3. dule_

  dule_
  Gaining Experience

  196
  104
  7 Март 2015
  Може да се затвори темава

  Sent from my MI 6 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  487
 2. PC_GAMER
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  653
 3. Mao
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  852
 4. B@N@N@M@N
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  378
 5. JasSum

  Проценка Xiaomi Redmi 2

  Одговори:
  3
  Прегледи:
  380
Вчитување...

Сподели

Вчитување...