Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

2 x напојувања, рејзери, матична+цпу+рам+рамка за риг

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.420
6.594
StalkeR додаде нов оглас:

2 x напојувања, рејзери, матична+цпу+рам+рамка за риг - 17.000 ден.

Продавам рамка за риг со следните делови:

CoolerMaster G750M + Riotoro Onyx 750W = 6.300 денари.
Asus Z270P + Celeron + 4GB DDR4 = 9.000 денари
4 рејзери = 1.200 денари.
2 x CoolerMaster 200mm вентилатори = 1.000 денари.

Комплет: 17.000 денари.

Видете го целиот оглас...
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.211
4.194
Скопје
hackitfree.github.io
StalkeR додаде нов оглас:

2 x напојувања, рејзери, матична+цпу+рам+рамка за риг - 17.000 ден.Видете го целиот оглас...
Одвоено CoolerMaster G750M цена може ?
Мислењето е автоматски споено:

Почнаа да се продаваат риговите.
Евтини напојувања може да очекуваме (y)
 
Последна промена:

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.420
6.594
Матичната оди само со цпу, не ја двојам. Цена: 8.400 денари.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.420
6.594
Апдејт:
Матична+цпу+рам : 8.200 денари.
2x750W напојвања : 6.000 денари.

Фиксни цени.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.095
Мислења
974.445
Членови
35.402
Најнов член
Jun
На врв Дно