1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Подарувам 2 х CRT TV и 1 х VCR

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Alucard, 18 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,796
  1,572
  22 oктомври 2012
  Машко
  Имам за давање 2 х CRT TV и 1 х VCR, последен пат работеа, TV-ата не знам точно која големина се, да речеме средна...
   
  На Lokvan и krema им се допаѓа ова.
 2. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  230
  381
  8 ноември 2009
  Може за мене VCR ми треба да преснимам некои касети.
   

Сподели

Вчитување...