• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

2 x 8 GB Laptop (So Dimm) DDR4 3200MHZ Memory Sticks

  • Ја почнал/а темата
  • #1

AleksandarT

Gaining Experience
24 февруари 2011
119
181
Здраво,
Како што гласи насловот, продавам 2 плочки рам за лаптоп извадени од нов лаптоп (воопшто некористени).
Цена за двете: 3200 денари. Ако сакате само една, 1700 денари плочка.
Заинтересирани пишете во ПП
1611775301521.png
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,054
Мислења
837,662
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно