1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка 2 monitori

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од geek22, 22 Август 2019.

 1. geek22

  geek22
  Gaining Experience

  194
  104
  23 Февруари 2015
  Машко
  1. LG W1934S
  2. SAMSUNG 245B 24"
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  10,809
  10,362
  24 Јуни 2009
  Машко
  Во каква состојба се мониторите, дај малку повеќе инфо!
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  189
  150
  8 oктомври 2016
  Арно му кажа: слики, возраст, состојба?

  Sent from my Redmi
   
 4. geek22

  geek22
  Gaining Experience

  194
  104
  23 Февруари 2015
  Машко
  sliki posle ke stavam, a sostojba samsungot nema grebka a LG ima malo ostetuvanje na ramkata. po prasanje na funkcionalnost nemaat nikakva mana.
   
 5. geek22

  geek22
  Gaining Experience

  194
  104
  23 Февруари 2015
  Машко
Слични теми
 1. darko
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  4,696
 2. milentie
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,121
 3. Pane24

  Продадено Sitkam Monitori 19ka i 24ka.

  Pane24, 1 Март 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  950
Вчитување...

Сподели

Вчитување...