Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам 2 џојстици

Статус
Затворена за нови мислења.

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
248
723
Skopje
bristlebac додаде нов оглас:

2 џојстици - Проценка

Бежичните џоистици се нови, ги имам само пробано дали работат, на windows 7 сигурно на 10 незнам. Да не ми зафаќаат место за џабе, се надевам дека на некој ке му заврашат работа.
Погледнете го атачментот 118057

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно