• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Проценка 2.5" Toshiba 4 TB

Nikola100

Practice makes perfect
30 септември 2019
1.652
1.578
Скопје
17-20 000 ден

Едит Само овие 3.5 инчни изгледа ти се !
Или тоа или имаш многу мали дланки :ROFLMAO:
 
Последна промена:

Astro

Epic
20 јуни 2012
8.301
12.484
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3600X + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
1Tb Kingston A2000 NVME
PSU
EVGA SuperNova 550w
RAM
$ x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Eshark Naginata
Keyboard
Dell K200
Monitor
2x Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
Дисковите се 3,5" не 2,5"
 

alkibijad01

Gaining Experience
8 октомври 2016
273
287
Бидејќи нови со гаранција се 5400 денари, ако овие се без гаранција 4000 денари.

Sent from my moto g(9) play using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.668
Мислења
889.333
Членови
31.510
Огласи
36
Најнов член
Tanya666
На врв Дно