1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

2* 4GB Kingston HyperX Beast DDR3 - 1600

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од eX3v1l, 5 oктомври 2018.

 1. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,116
  682
  2 Мај 2011
  Се продава 2* 4GB Kingston HyperX Beast DDR3 - 1600.
  https://www.kingston.com/datasheets/khx16c9t3k2_8x.pdf

  Гаранција ја имам изгубено, а би требало да е под гаранција уште 1.5 години. Така да иде без гаранција.

  Цена 2500ден
   
 2. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,116
  682
  2 Мај 2011
 3. gego

  gego
  Gaining Experience

  252
  264
  6 Декември 2009
  Машко
  Телекомуникациски Техничар
  Што бидна? Се продаде меморијата?
   
 4. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,116
  682
  2 Мај 2011
  Утре треба да го пратам по карго.
   
 5. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,116
  682
  2 Мај 2011
  Продадено.

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. Astro
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,374
 2. Steam.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  462
Вчитување...

Сподели

Вчитување...