1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

18650 power bank

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од bokiscout, 24 Мај 2020.

 1. bokiscout

  bokiscout
  Unstoppable

  1,720
  2,017
  17 Март 2011
  Машко
  Embedded C, C++, Linux Kernel, Java, JavaScript
  Има по нашиве дуќанчиња powerbank што користи 18650 батерии?
  Може и само кутивче со коло за полнење, батерии имам.

  Колку шо разглеав на брзинка не сретнав.
   
Слични теми
 1. FiC DoGG
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  787
 2. DrMTR
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  8,504
 3. marv
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,004
 4. DaVoRkNe

  Продадено Power Bank Platinet

  DaVoRkNe, 23 Јули 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  500
Вчитување...

Сподели

Вчитување...