1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

15% Попуст За Онлајн Купување Книги.

Дискусија во форумот 'ИТ книги и списанија' започната од DaciSS, 15 Јануари 2012.

 1. DaciSS

  DaciSS
  Gaining Experience

  949
  287
  3 Јануари 2008
  Машко
  Systems and Network Administrator
  Верувам дека има луѓе на форумов кои онлајн купуваат книги од странство. Вчера добив купон со 15% попуст од ВУЕ, за купување литература за ИТ сертификација. На сајтот нема ниедна од книгите за кои сум заинтересиран, па купонот не ми врши работа. Па бујрум,

  To show our appreciation for your business, Pearson VUE would like to offer you a 15% discount off your next purchase of learning materials at www.mindhub.com. Mindhub offers learning materials for a variety of IT and professional certification programs as well as academic exams and study materials. Just enter promo code: THANKS15 on the checkout page to receive this discount. (Note: Discount expires on December 31, 2012.)
   
  На uwemi му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. xzappa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,006
 2. Misho
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,907
 3. stefan_v
  Одговори:
  806
  Прегледи:
  92,901
 4. skullmonkey
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,660
 5. theMAD
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  6,175
Вчитување...

Сподели

Вчитување...