1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

15$ MB во PAYPAL

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од lukanoski, 13 Август 2011.

 1. lukanoski

  lukanoski
  Intern

  39
  10
  9 Август 2010
  Ако има некој да ми направи услуга, да ми префрли 15$ на PAYPAL, јас ќе му ги вртам на Moneybookers.
   
 2. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,116
  682
  2 Мај 2011
  Од кај да знам дека нема да ме зафркнеш ?
   
 3. lukanoski

  lukanoski
  Intern

  39
  10
  9 Август 2010
  Ако имаш 15$ на PP, првин јас ке ти префрлам на МБ. Јас уствари ризикувам да ме зафркнат :D
   
 4. Dlux

  Dlux
  Intern

  15
  0
  24 Септември 2011
  Здраво! Јас имам околу 45 евра ако си уште заинтересиран можам да ти направам услуга! Поздрав
   
Слични теми
 1. Dj-LiquidTrip
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,618
 2. dancob
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,243
 3. NERD.
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,462
 4. grev_mk
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  727
 5. Fatos
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,433
Вчитување...

Сподели

Вчитување...