1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка 15.4 екран + останато од HP 530

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gucci, 31 Март 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  688
  5 Јули 2011
  Моделот на екранот е LP154WX4(TL)(C1)

  Слики
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,188
  2,707
  21 Јануари 2011
  Машко
  екранот 1400
   
  На Gucci му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  688
  5 Јули 2011
  Нека оди екранот за 1000, другите ствари ги подарувам на некој ако може да искористи нешто..
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  688
  5 Јули 2011

Сподели

Вчитување...