1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

14cm вентилатор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gremlin, 15 Јуни 2017.

 1. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,189
  1,590
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Да не продава некој квалитетен 14цм вентилатор или каде би можел да најдам, по продавнициве само еден модел најдов DeepCool во Анхоч ама некако 940 денари не ми фати баш око или некој да ме упати дали вреди за тие пари?

  Фала.
   
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,982
  4,146
  28 oктомври 2008
  Го виде овој оглас?
  Razni delovi, novi i polovni
   
  На kirev и gremlin им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Tunee
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,989
 2. bokiscout
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,839
 3. Sephiroth
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  936
 4. gokica
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  417
 5. toshex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  278
Вчитување...

Сподели

Вчитување...