1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

144hz/240 1080p 24-27inch

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од steelseries, 17 Август 2019.

 1. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  845
  538
  20 Декември 2015
  Машко
  Како што гласи насловот, предложете некое мониторче со убава цена, препорачливо со гаранција.
   

Сподели

Вчитување...