1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

14" дисплеј за лаптоп

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од lynx, 23 ноември 2019.

 1. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,388
  3,101
  4 Септември 2008
  Модел: LP140WD2(TP)(B1)
  14" Wide HD+ (1600x900) слим мат 30pin.

  Цена: 3000 денари
   
 2. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,388
  3,101
  4 Септември 2008
 3. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,388
  3,101
  4 Септември 2008
 4. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,388
  3,101
  4 Септември 2008
  Ако на некој му се наоѓа ми треба следниот модел, може замена да правиме: LP156WD1 (TL)(B2)
  15.6", HD+, 40-pin конектор од лева страна.
   

Сподели

Вчитување...