1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

14" 40pin display за леново лаптоп

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mario.Bog, 4 Февруари 2019.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  858
  424
  15 Декември 2013
  Машко
  Купувам 14" 40pin display за леново лаптоп нов или половен не е битно. Понуди ПП
   

Сподели

Вчитување...