Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1337 попусти од црн петок до сајбер понеделник

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.252
1.307
Да, следува маица со секоја прва регистрација на 1337 членство.
Имаш мејл со инструкции испратен на ноември 29, 2022 at 12:56 . Плс провери па кажи
Фала ти, го лоцирав мејлот, ете ми промакнал....
„Нарачката“ е завршена успешно, сега уште чичко поштар да ја донеси :).
 

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
514
333
Не само што следува туку маиците се профи и квалитетот е екстра. Ќе чекам на нови дизајни и мора да се купи уште некоја :)
 

ImTheDude

Careful man, there’s a beverage here!
31 октомври 2011
729
1.186
ImTheDude's setup  
Processor & Cooler
i7 11700KF
Motherboard
ROG STRIX Z590-E
Storage
512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD + 8TB HDD
PSU
750W 80+ Gold
RAM
2x16GB DDR4
Video card
AMD RX 6900 XT RedDevil
Case
Asus ROG GC35
Mouse
MX Master 3
Keyboard
Gigabyte K83, Logitech F710, XBox 360
Audio
Focusrite Scarlett 2i2 2nd
Monitor
AOC AG241QX @ 144Hz & Asus VS247H 24" @ 60Hz
OS
Win 10
Не само што следува туку маиците се профи и квалитетот е екстра. Ќе чекам на нови дизајни и мора да се купи уште некоја :)
После година дена од првата нарачка маици, уште се супер. Многу квалитетни испаднаа. Ги изнаносив, ги перам и сушам регуларно сеуште не се ни излитени апликациите. Ќе нарачувам пак, дефинитивно ги препорачувам.

btw да потврдам и јас, ми стигна нарачката и на мене, ќе се провери после работа. Ќе стигнеше уште прошла недела ама немав кој да ја подигне.
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.325
9.064
Абе да не ви даде човек попусти, одма админиве ви стануваат омилени како кога Пане ниски цени за графички ќе пушти. Не им попуштајте така лесно, не се давајте на шармот!
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.393
16.412
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.393
16.412
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS

pipelin

▄︻デ══━一
8 мај 2010
1.919
1.768
aleksandar.mk
pipelin's setup  
OS
Windows 11
Не знам дали нешто ќе смени постов, но денес само што ми откажа MX Master 2S после нецела година. А каков маус беше тоа чудо. Блутут не може да се контектира, кабел исто не покажува знаци на живот. Пред да откаже сецкаше при движење на монитор и ми отвараше прозорци рандом. Не знам колкава гаранција има овој производ и дали воопшто може нешто да се направи, најверојатно не....
 

Атачменти

  • Screenshot 2023-10-04 at 02.15.30.png
    Screenshot 2023-10-04 at 02.15.30.png
    234,6 KB · Прегледи: 94

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.044
Мислења
954.461
Членови
34.468
Огласи
2.273
Најнов член
idriz
На врв Дно