• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1337 попусти од црн петок до сајбер понеделник

toshex

the fool
18 септември 2013
6.190
7.719
Мелмак
Си ја подигнав нарачката, али внатре нема ништо околу гаранцијата. Чаре?
Имаат Нексио евиденција во компјутер сигурен сум дека никакви проблеми нема да имаш по сериски број ако ти затреба.
 

coki

:(){ :|:& };:
26 ноември 2021
213
348
/home/coki
Имаат Нексио евиденција во компјутер сигурен сум дека никакви проблеми нема да имаш по сериски број ако ти затреба.
Не би сакал на случајност да оставам.
Сите нарачки се веќе испроцесирани и предадени за достава
Режија, кого да контактирам за да добијам гаранција во писмено?
 

pipelin

Practice makes perfect
8 мај 2010
1.788
1.597
aleksandar.mk
pipelin's setup  
OS
Windows 11
Режија, кого да контактирам за да добијам гаранција во писмено?

Порано за цени неколку пати ги контактирав по мејл и нарачките ги направив по мејл, мислам дека се респонзивни за тоа, да не речам за 1 ден одговараат, да пробаш така? со прикажување на фактура, па да ти испратат во ПДФ гаранција?
 

D

Администратор
31 март 2007
3.730
3.520
www.iwmnetwork.com

eX3v1l

Practice makes perfect
2 мај 2011
1.255
1.073
eX3v1l's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 5 5600X
Motherboard
ASRock Fatal1ty X470 Gaming K4
Storage
Samsung 970 EVO 500GB
PSU
Cooler Master MWE 750w
RAM
32GB 3200MHz G.Skill Trident Z
Video card
RTX 3070 EAGLE
Case
Cooler Master K380
Mouse
G502
Keyboard
RIPJAWS KM570 MX-Brown
Monitor
Dell S2721DGF
OS
Windows 10
Ова испадна 2-3 се купиле од попустот. :D
 

dekomote

Скептик
11 ноември 2014
2.170
4.822
Скопје
dekomote's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 5900x + be quiet! Pure Loop 280
Motherboard
MSI MAG X570 Tomahawk
Storage
Samsung NVME 970 Evo Plus 500, Synology DS 411+II
PSU
EVGA Supernova G3 650W
RAM
2x8GB HyperX Fury RGB 3200 CL16
Video card
Gigabyte RTX 3070 Gaming OC
Case
be quiet! Silent Base 802
Mouse
Logitech MX Master 3
Keyboard
Мало е полето за набројување
Audio
Presonus Eris 3.5
Monitor
Dell S2721DGF 165Hz HDR
OS
KDE Neon

dekomote

Скептик
11 ноември 2014
2.170
4.822
Скопје
dekomote's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 5900x + be quiet! Pure Loop 280
Motherboard
MSI MAG X570 Tomahawk
Storage
Samsung NVME 970 Evo Plus 500, Synology DS 411+II
PSU
EVGA Supernova G3 650W
RAM
2x8GB HyperX Fury RGB 3200 CL16
Video card
Gigabyte RTX 3070 Gaming OC
Case
be quiet! Silent Base 802
Mouse
Logitech MX Master 3
Keyboard
Мало е полето за набројување
Audio
Presonus Eris 3.5
Monitor
Dell S2721DGF 165Hz HDR
OS
KDE Neon

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.708
5.610
Skopje
Нели од пастата можеше само поеден примерок?!
mx-jpg.119612
 

shooter

Gaining Experience
2 март 2010
588
422
Што значи за нарачка „...моментално е Завршено.“ во статусот на нарачка?
 

pipelin

Practice makes perfect
8 мај 2010
1.788
1.597
aleksandar.mk
pipelin's setup  
OS
Windows 11
Единствено што не земав а што ми требаше во безжичниов сетап беа слушалки. Да кажеш импресии дали звукот е добар?
 

toshex

the fool
18 септември 2013
6.190
7.719
Мелмак
Единствено што не земав а што ми требаше во безжичниов сетап беа слушалки. Да кажеш импресии дали звукот е добар?

Онака. Ништо посебно али за цената со попустов таман дома за сите по еден пар. Ја не сум фан на силикон во ушен канал.

Реално на ајфон про слушалкиве нишо не им парира ама ненормално скапи се. Има сони или bose некои модели кои исто иам читано дека се добри ама не ги имам.
 

Goran995

Practice makes perfect
16 ноември 2019
838
1.445
Скопје
Реално, на Про слушалките им парира Анкер со некои модели од Soundcore серијата, а и еден куп други TWS.
 

petkotrajko

On your way to fame
16 јуни 2017
667
707
Сакав да прашам дали сеуште следува ИТ маиче со премиум членството?
Или тоа не важи за нас, со премиум купен на блек фрајдеј (пошто беа со попуст)?


Испратено од телефоно.
П.С.
Не се жалам, само си прашувам.
 

D

Администратор
31 март 2007
3.730
3.520
www.iwmnetwork.com
Сакав да прашам дали сеуште следува ИТ маиче со премиум членството?
Или тоа не важи за нас, со премиум купен на блек фрајдеј (пошто беа со попуст)?


Испратено од телефоно.
П.С.
Не се жалам, само си прашувам.

Да, следува маица со секоја прва регистрација на 1337 членство.
Имаш мејл со инструкции испратен на ноември 29, 2022 at 12:56 . Плс провери па кажи
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.259
Мислења
919.957
Членови
32.914
Огласи
1.066
Најнов член
NaniEli
На врв Дно