1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

13,3 дисплеј за лаптоп Купувам!

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Tonino, 18 ноември 2019.

 1. Tonino

  Tonino
  Gaining Experience

  84
  53
  14 oктомври 2011
  Машко
  CCPP Operator
  Барам дисплеј, екран за лаптоп со димензија 13,3 и со 40 пински конектор може и цел лаптоп 13,3 прегорен или искршен.
  Led-slim
   
  Последна промена: 18 ноември 2019
  На Fatihh му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...