• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

1150/1356/1366/775(ddr3) купувам матична од наведените

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Chaeld10_8

On your way to fame
29 март 2011
946
779
1150/1356/1366/775(ddr3) купувам матична од наведените Да имат подршка за Xeon
775 не мора да има подршка за Xeon
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,027
Мислења
837,036
Членови
28,966
Најнов член
dedecds
На врв Дно