• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

1000 :D

Статус
Затворена за нови мислења.

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Епа Andrijeski, мислам дека треба тастатурата во пензија да ја пратиш и нова да си купиш.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Фала на сите :D

Епа Andrijeski, мислам дека треба тастатурата во пензија да ја пратиш и нова да си купиш.
Ааааа не.. Имам купено нова тастатура ама воопшто не ја користам. Емоционално сум поврзан со старата и ми работи беспрекорно :D

Баш ја чистев пред некое време: http://sasho.blog.com.mk/node/103098
 

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
Ah koga ke te stignam jas? Treba 100 dena sekojdnevno po 10 posta da pisuvam:p a toa ednostavno ne e mozno...Pozdrav i da ti se mnozat postovite ,dosta pridonesuvas za kvalitetnosta i kvantitetnosta na foruvom.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #14

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Ah koga ke te stignam jas? Treba 100 dena sekojdnevno po 10 posta da pisuvam:p a toa ednostavno ne e mozno...Pozdrav i da ti se mnozat postovite ,dosta pridonesuvas za kvalitetnosta i kvantitetnosta na foruvom.
Форумот е доста обемен, ако навистина разгледаш, не е баш тешко да се направат :)

Иначе, тенкју тенкју веќе претенкју :D
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Фала на сите :DАаааа не.. Имам купено нова тастатура ама воопшто не ја користам. Емоционално сум поврзан со старата и ми работи беспрекорно :D

Баш ја чистев пред некое време: http://sasho.blog.com.mk/node/103098
abe znaes i ja se slozuvam so mojot kolega aleksandar bi trebalo da smenis tastatura a taa emocionalnata stavi si ja u nekoja ramka :LOL: a inaku CESTITO SEA SI MAJSTORISTE :rolleyes:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #20

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Он волонтира овде, а вашите совети треба и за себе да ги примените.
Честито малце си претерал ама нема врска.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,297
2,014
www.iwmnetwork.com
Он волонтира овде, а вашите совети треба и за себе да ги примените.
Честито малце си претерал ама нема врска.
Нема ништо лошо од зголемена партиципација на форумов освен тоа дека си го збогатуваш знаењето на многу полиња.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #24

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Џуст кидинг бро.. :))
Нели видиш дека се спремам да те стигнам, блиску до 1,000-рка сум. :)))
Па да ти кажам право на мака сум.. Неможам да почнам да работам на раат, се плашам да не ме стигнеш :))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,729
Мислења
856,223
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно