1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка 100 парчиња Sapphire RX470 mining edition Samsung Memory

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од mdeni, 20 Август 2017.

 1. mdeni

  mdeni
  Unstoppable

  3,233
  2,926
  24 Септември 2012
  Нови 100 парчиња Sapphire RX470 mining edition Samsung Memory
  Ве молам за проценка за 100 парчиња, и понуди во ПП.

  Исклучиво за повеќе од 50 парчиња.
   
  На SpiritBond и Psycore им се допаѓа ова.
 2. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,512
  1,586
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  300
   
  На mdeni му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,828
  4,367
  20 Февруари 2011
  Машко
  310 spored pazarot , mozat da se zemat odma ?
   
  На mdeni му/ѝ се допаѓа ова.
 4. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  869
  822
  22 Април 2011
  Машко
  Со оглед на пазарот и побарувачката околу 300 евра парче
   
  На mdeni му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mdeni

  mdeni
  Unstoppable

  3,233
  2,926
  24 Септември 2012
  Одат за 31000еур. Достапни одма. Понуди во ПП и простор за договор.
   
  Последна промена: 20 Август 2017
  На vlavot му/ѝ се допаѓа ова.
 6. mdeni

  mdeni
  Unstoppable

  3,233
  2,926
  24 Септември 2012
  Отидоа 100 комада. Браво, дечки ми се допаѓа ажурноста. :D


  Ајде уште 100 комада
  нови ако сака некој пуштете ПП да се договориме за количина и цена. Втора тура.
   
  StalkeR, Arabian и на vlavot им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. tomi
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,339
 2. TylerMkD

  Проценка Sapphire RX470 Nitro+ 8GB

  TylerMkD, 12 Јуни 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  673
Вчитување...

Сподели

Вчитување...