• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

10-те најдобри повеќенаменски лаптопи

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Sampion

Баниран/a
18 февруари 2008
181
1
www.diandjelo.tripod.com
Ако сте на мисла (како и ние) да си купите лаптоп, еве еден http://www.pcworld.com/article/145429-1/the_best_10_allpurpose_laptops.html кој ќе ви го олесни изборот и ќе го скрати мачното пребарување на Google. Се работи за PC World листа од десет оптимални лаптоп модели кои би ги задоволиле вашите основни потреби за мобилен компјутер(и далеку повеќе од тоа).

Izvor:www.365.com.mk
 

newpain01

Intern
24 јануари 2008
248
0
јас се мислам помеѓу HP Pavilion dv2660se, Sony VAIO VGN-FZ180E/B и Dell XPS 1530, ваљда Dell:D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,512
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно