• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

10 игри кои треба да излезат до крајот на 2008

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Jas ke gi cekam Fallout 3 i GTA IV ............. a definitivno ke ja cekam najdobrata RPG igra napravena nekogas od serialot Gothic Toa e Gothic4 - Arcania .... koja nema bas sega brzo da izleze:plachko2:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Охохо, одвај ги чекам RedAlert 3 и WoW.
Како што тргна годинава со добри игри, по се изгледа ќе повторвам 3та пак.:)
 

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
super igrici samo da pocekame da izlezat ama da vi kazam nekoj od ovie ne gi sakam bas mnogu. Na primer pred nekolku nedeli ja svrtev Flat Out 2 i ima super grafika ama ne mozev da ja podnesam. poso ne mozev da pobedam i mnogu se nrvirav ponekogas koga ke se iznervirav mislev deka igrata e napraena da mami ama otkoga ja pominav svativ deka ne mami vo sekoj slucaj jas pojse sum za NFS Undercover so ke iskoci na 11 noemvri.
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,310
16,285
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
StarCraft II ќе е најдобрата игра која ќе излезе во 2008. Покрај неа ја чекам и FarCry2.
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
За сингл плеер не ги бива фудбалите, ама кога ќе земеш со друштво да ги играш се топ.
Фудбалите само на конзола во друштво. А на ПЦ секако само менаџерскиот дел од фудбалите


Normalno.:bravo:
Zatoa PES sekogas ke ja jade FIFA:D
 

TheWizzz

Intern
1 ноември 2007
123
3
мислам дека Spore ке биде интересно игриче, љубителите на S.T.A.L.K.E.R. ке продолжат со новото продолжение, а тука е и StarCraft 2 која ке дигне најповеке прашина...така да ке има што да се игра:)
 

gorgigangsta

Intern
8 октомври 2008
20
0
Сигурно Pro Evolution Soccer 2009 ќе биде играна многу а чудно не ја забележав на листата.
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
pa izleze PES 2009 ja igram ja ,i Fifa a odvaj cekam da izleze FAR CRY 2
Lele sega vidov deka izlegla vceraa.....odma mora da najdam torrent da ja simnam
Ја купи Pes09 или ја симна од интернет?
Бидејќи сеуште не ја гледам по цедетекиве во Велес.
 

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
Исто така околу нова година би требало да излезе Mafia 2, мислам ќе биде појака од gta 4
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,047
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно