• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

[1]Предлог (Блог)

Што мислат членовите за оваа идеја?

 • Ми се допаѓа...

  Гласови: 4 12,9%
 • Нема потреба од тоа

  Гласови: 18 58,1%
 • Возджан(а) сум...

  Гласови: 9 29,0%

 • Вкупно гласале
  31
Статус
Затворена за нови мислења.

Demonce14

Intern
20 октомври 2007
104
5
mypokemongames.com
Незнам колку би била добра идејата според другите членови, но мене ми изгледа добра. Дали на форумов ќе може да се додаде додатокот за членовите да можаат да си креират блогови. Барав сега на сајтовите на вбулетин, видов дека овој додаток чини 50$ за да го поставите на форумов, а 20$ за секој неков апдејт.
 

vik

Intern
14 април 2007
1.936
32
Идејата е арна, ама не се малку 50 долари за додатоков!
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Јас сум воздржан околу ова. Има доволно достапни сервиси за бесплатни блогови по интернетов, така да мислам дека не е неопходно да се воведе на форумов. Сепак како што кажав погоре јас сум воздржан. :rolleyes:
 

Demonce14

Intern
20 октомври 2007
104
5
mypokemongames.com
Јас сум воздржан околу ова. Има доволно достапни сервиси за бесплатни блогови по интернетов, така да мислам дека не е неопходно да се воведе на форумов. Сепак како што кажав погоре јас сум воздржан. :rolleyes:

Не се баш слични тие блоговите што се креират од другите сајтови како од блог.цом.мк , блогерај.ком.мк итн...

Еве ти превју да видиш
http://img389.imageshack.us/img389/7809/cvcv2dj7.gif
 
D

DimitarMK

Гостин
Само трошење ресурси на серверот. Ништо корисно. :tainstven:
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Мислам дека не е потребно такво нешто. Форумов треба да си остане она што е' моментално, така да нема потреба од други додатоци. Но сепак последен збор имаат Администраторите... А и да се воведе тоа нешто нема да ми пречи, но што и да се направи ќе си останам на мислењето дека вака е најдобро... ;)
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2.500
1.344
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Работите некој што сака да ги пишува во блогот, нека ги пишува тука, така и форумот ќе биде побогат.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Ne e potrebno Blog ima mnogu sajtovi koi sto nudat free blogovi.I 50$ se mnogu pari i za sto mn malce clenobi od tuka kolku sto znam jas imaat blogovi,taka da dema potreba.
 

D

Администратор
31 март 2007
3.730
3.520
www.iwmnetwork.com
Би било too much, предлогот е одбиен.

Во иднина ке има нешто друго поинтересно, за тоа, потоа.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.216
Мислења
918.816
Членови
32.875
Огласи
1.031
Најнов член
Jass89
На врв Дно