Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

звучник

 1. Monitor Audio MR Centre центар звучник

  Monitor Audio MR Centre центар звучник

  Продавам половен Monitor Audio MR Centre центар звучник со следните карактеристики: Купен фебруари 2020, од Алфа Аудио, прв газда Користен во домашни услови, во беспрекорна состојба Црна боја Целосна амбалажа, документација и документ од Алфа Аудио Технички спецификации: 60 Hz — 30 kHz 150...
 2. Denon DHT-S514 Soundbar

  Denon DHT-S514 Soundbar

  Да ве замолам за по една проценка на саундбарот од наслов, што вредност би имал денес, па да видиме шо да му праиме. Работи супер инаку со години, нема козметички оштетувања, мислам дека сeуште имам сѐ што доаѓа со него, освен кутијата (далечинско, кабли, IR blaster и два пара ногарки)...
 3. Mackie MR624 - 6.5 Студиски Монитори + Сталаци за Звучници

  Mackie MR624 - 6.5 Студиски Монитори + Сталаци за Звучници

  Се продаваат звучниците од огласот - Mackie MR624. Купени се во Јуни 2020 година од Vision. Претходно беа користени во мојот секундарен сетап. Одлични се за компјутерски звучници, супер неутрален тон имаат и се перфектни за влез во аудиофилијта. За повеќе информации слободно пишете ми во...
 4. Miki98

  Предлог блуетоотх звучник

  Здраво другари Сакам да си купам блуетоотх звучник,да има добар квалитет,кои се врзуваат заедно,доколку имаш уште еден исти. Буџет од 2000 до 3000 илјади,од кое место може да се купи ?
На врв Дно