Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

звучна карта

  1. comakot

    Буџет звучна карта

    Епа се подновив со нови слушалки ASUS TUF H3 се е добро со звукот и се тоа само едно проблемче, според предходните што ги имав овие немат built-in звучна картичка и не ми се доволно гласни е сега гледав некои ефтиночи звучни и моментално се мислам помеѓу sound blasterx g1 и sound blaster play 3...
На врв Дно