• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zte telefoni

  1. pipelin

    ZTE паметни телефони - генерална дискусија

    Мислам дека фали ваква тема. Денес официјално (според gsmarena) го имаме првиот телефон кој е во продажба со камера под екранот. Expected Release стои 10ти Септември. ZTE на денешниот настан го престави ZTE Axon 20 5G како телефон со камера под екранот. Цената е околу 270 евра (според gsmarena)...
На врв Дно