Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

zte телефони

  1. pipelin

    ZTE паметни телефони - генерална дискусија

    Мислам дека фали ваква тема. Денес официјално (според gsmarena) го имаме првиот телефон кој е во продажба со камера под екранот. Expected Release стои 10ти Септември. ZTE на денешниот настан го престави ZTE Axon 20 5G како телефон со камера под екранот. Цената е околу 270 евра (според gsmarena)...
На врв Дно