Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

zte axon m

  1. NecrotoX

    ZTE Axon M - Првиот телефон со двоен дисплеј

    Телефонот Axon M на ZTE е првиот телефон на преклопување кој има 2 дислпеја. Екраните се со големина од по 5.2 инчи и се во FHD резолуција. Oстанатите спецификации се Snapdragon 821, 4 GB рам, и батерија од 3180mAh. Целосните спецификации како и повеќе за уредот може да погледнете на...
На врв Дно