Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

zsl-2023-5747

  1. zeroscience

    Osprey Pump Controller 1.0.1 Administrator Backdoor Access

    Osprey Pump Controller 1.0.1 Administrator Backdoor Access Vendor: ProPump and Controls, Inc. Product web page: https://www.propumpservice.com | https://www.pumpstationparts.com Affected version: Software Build ID 20211018, Production 10/18/2021 Mirage App: MirageAppManager...
На врв Дно