• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zoom

  1. Душко Зафировски

    Ми треба помош околу Audio Settings на Windows 10

    Здрави друштво, Потребна ми е помош околу моите аудио сетинзи. (DELL Inspirion 15 Laptop, 16GB Ram, Windows 10) Многу често мојот лаптоп не ги регистрира моите слушалки, посебно кога сум на ZOOM Состанок. Пример, ќе слушам музика на YouTube без проблем со слушалките, ќе се приклучам на ZOOM...
На врв Дно