Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

замена на батерија

  1. P

    Замена на батерија

    Сакам да ја заменам батеријата на Samsung S10, но не знам во која мобилара да отидам. Ќе може ли да ми предложите добри мобилари за замена на батерија? И дали би се зачувала водоотпорноста после замената? Во близина ми се МегаМобил и Мобитек.
На врв Дно