• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zamena i3 g3260

  1. zipi123

    Менувам Menuvam pentium g3260 za i3 4th gen

    Menuvam g3260 za i3 4th gen so moja doplata. pondete vo pp
На врв Дно