• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

зајди зајди

  1. tomi

    „Зајди, зајди“ се најде на саундтракот на Battlefield 1

    Pexel.mk објави: „Зајди, зајди“ се најде на саундтракот на Battlefield 1 Од #mkwin моменти, издвојуваме: една од најубавите традиционални македонски песни „Зајди, зајди јасно сонце“ се најде на саундтракот на видео играта Battlefield 1. Ова мора да се ВИДИ:
На врв Дно