Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

z790

  1. Нема Слика

    High End Gaming PC

    Продавам десктоп со следната конфигурација: PC CASE: ASUS Hyperion GR701 Full-Tower Gaming Case CPU: Intel i7-14700KF + CONTACT CPU FRAME Thermal Grizzly Anodized aluminum Intel 13th/14th Gen Black TG-CF-I13G CPU COOLER: ASUS ROG RYUJIN II 360 MOBO: ASUS ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI RAM: RAM...
На врв Дно