Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

z790 i7 i5 b660

  1. dzunko

    Нови делови Intel 13-та ( Z790, 13700KF , 32GB DDR5 RGB ) , 12-та ( B660 , 12400F , 16GB DDR4 RGB)

    dzunko додаде нов оглас: Нови делови Intel 13-та ( Z790, 13700KF , 32GB DDR5 RGB ) , 12-та ( B660 , 12400F , 16GB DDR4 RGB) - 17.700 ден. Видете го целиот оглас...
На врв Дно