Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

z77-a

  1. i7 3770K, RX570 4GB, 16GB конфигурација

    i7 3770K, RX570 4GB, 16GB конфигурација

    Се продава и се бара проценка на следната конфигурација: CPU: i7 3770K MB: Asus Z77-A CPU Cooler: CM Hyper 212 Evo (купен пред 2 години) + fan RAM: 16GB (4x4GB, 2x4GB Transcend и 2x4GB Micron) GPU: RX 570 4GB Gigabyte (купена од gojdo пред 3 години) SSD: Adata SP550 240GB ~16TB written HDD...
На врв Дно